פיזותרפיה

עמי מלכה

פיזיותרפיסט חדר כושר גוף ראשון
בוגר תואר בפיזיותרפיה
אוניברסיטת תל אביב
מוסמך מטעם משרד הבריאות
מ.רישיון 10-150890

פיזיותרפיסט מועדון הכושר

מפגש עם פיזיותרפיסט מוסמך הכולל אבחנה, טיפול ואימון כושר – עכשיו בעלות מוזלת:  רק 199 ש”ח במקום 350 ש”ח.

*אורך המפגש עד שעה וחצי

שמי עמי מלכה, פיזיותרפיסט מוסמך מטעם משרד הבריאות, בוגר תואר ראשון בלימודי פיזיותרפיה מאוניברסיטת תל אביב, מאמן כושר אישי ומדריך סטודיו מעל שנתיים בחדר הכושר גוף ראשון במרכז תל אביב. עברתי הכשרות רבות בתחום האימון הגופני ובטיפול בפציעות ספורט. ביניהם קורס חבישות ספורט של לירן ליפשיץ (פיזיותרפיסט נבחרת ישראל בכדורגל), קניזיוטייפ בספורט תרפיה, מדריך פילאטיס שיקומי, מאמן TRX, קטלבלס ועוד.

אני מביא את הניסיון שלי כמאמן כושר לתוך טיפולי הפיזיותרפיה ובזכות השילוב של הניסיון והידע שלי אני מצליח להביא את המטופלים שלי לרמת תפקוד גבוהה בפעילויות ספורט עצימות ולא מסתפק רק בתפקודי היום יום. בתחום האימון הגופני, המתאמנים הקבועים שלי יעידו שהם מתאמנים באינטנסיביות עם מינימום פציעות. זאת בזכות קשב וליווי צמוד באימונים וגם מעבר.

אם אתם סובלים מפציעת ספורט או פציעה אורתופדית ורוצים להשתקם או אפילו לחזור להתאמן בעצימות גבוהה, אני הכתובת שלכם. גם אם אין לכם כרגע פציעה, אבל אתם חוששים מפציעה באימונים וכן רוצים להתאמן באינטנסיביות גבוהה, אני אלווה אותכם צמוד עד לתוצאות הגבוהות ביותר ועם מינימום סיכון לפציעות וכאבים.

גם אם יש לכם שאלה על פציעה או אימון ואתם מתלבטים ולא בטוחים אם אתם בכלל צריכים טיפול, אתם מוזמנים לשאול אותי ואענה בשמחה!

עמי מלכה – טיפולי פיזיותרפיה ואימוני כושר

X